Trwa ładowanie...
d43nxrj

Zapraszamy na program: "Moja Strona. Bitwa redaktorów"

- Są rzeczy, które mnie bolą i smucą – tak powiedział w niedzielę prezydent Andrzej Duda, pytany w TVN24 o jego relacje z Antonim Macierewiczem. Jak skończy się spór o polską armię pomiędzy Pałacem Prezydenckim a szefem MON? Czy Jarosław Kaczyński, chcąc utrzymać dobre relacje z prezydentem, poświęci Macierewicza w trakcie rekonstrukcji rządu? Ta sprawa będzie jednym z tematów "Bitwy Redaktorów" pomiędzy Jackiem Żakowskim a Pawłem Lisickim.
Share
Zapraszamy na program: "Moja Strona. Bitwa redaktorów"
Źródło: WP.PL
d43nxrj

W poprzednim tygodniu również nie zabrakło dyskusji wokół tej kwestii. Jacek Żakowski uważał, że ten spór w obozie rządzącym to „ustawka”. Czy po dzisiejszym wywiadzie Andrzeja Dudy nadal można wyciągać takie wnioski? Przekonaj się o godz. 9:00 na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Program „Moja strona. Bitwa redaktorów” nadawany jest w każdy poniedziałek o godz. 9:00 na WP.pl. O najważniejszych wydarzeniach politycznych dyskutują liderzy opinii: Jacek Żakowski i Paweł Lisicki. Moderatorem programu jest Łukasz Mężyk, założyciel portalu 300polityka.pl.

d43nxrj

Podziel się opinią

Share
d43nxrj
d43nxrj