ycipk-pyh291

Tylko w WP. Nowy spot PiS-u. "Polacy w sondzie ulicznej krytycznie o euro"

Na sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Lublinie, zarówno prezes Kaczyński jak i premier Morawiecki poruszyli tematykę wejścia do strefy euro. Krytyka euro stanowi również temat nowego spotu partii, który oficjalnie został zaprezentowany na niedzielnej konferencji prasowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wirtualna Polska pokazuje spot PiS przed jego oficjalną prezentacją
Wirtualna Polska pokazuje spot PiS przed jego oficjalną prezentacją (pis)
ycipk-pyh291

Wypowiedzi polityków opozycji na temat przyjęcia w Polsce euro puszczane na tablecie, następnie opinia przechodniów, sceptycznie nastawionych do idei wspólnej waluty, która miałaby zastąpić złotówkę. W takiej formie Prawo i Sprawiedliwość w nowym spocie, który prezentujemy jako pierwsi na Wirtualnej Polsce, kontynuuje przesłanie z sobotniej konwencji partii w Lublinie. Jej hasło przewodnie: ”Europejskie zarobki - nie ceny!”, prezentowane będzie jako główna oś kampanii na drugą połowę kwietnia. Spot ma za zadanie wzmocnić przesłanie o ”decydowaniu za siebie” w wyborach europejskich, które odbędą się 26 maja.

- Politycy KE wielokrotnie mówili, że chcą szybko wprowadzić euro. To temat, do którego powinni się odnieść również w kampanii europejskiej. My mówimy: najpierw europejskie zarobki, a nie ceny. Spot pokazuje, że Polacy nie chcą waluty euro - mówi nasz rozmówca z Nowogrodzkiej.

ycipk-pyh291

Styl sondy ulicznej, zdaniem partii, ma wzmocnić przekaz mówiący o ”oddawaniu głosu Polakom”. - Mówimy "nie" euro, mówimy "nie" europejskim cenom; przyjmiemy euro, gdy osiągniemy poziom Niemiec - przekonywał na sobotniej konwencji prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Nasi konkurenci polityczni, Platforma Obywatelska, Koalicja Europejska, chcą nas jak najszybciej wprowadzić do strefy euro - dodawał premier Mateusz Morawiecki.

Zobacz też: Nowy spot PO. Koalicja Europejska straszy Kaczyńskim

- Mateusz Morawiecki po raz kolejny minął się z prawdą, co mu się niestety często zdarza, bo nie ma w natychmiastowej agendzie naszej koalicji wprowadzenia euro - powiedział z kolei w rozmowie z PAP kandydat Koalicji Europejskiej do europarlamentu, europoseł PO Janusz Lewandowski.

Spot został oficjalnie zaprezentowany na porannej, niedzielnej konferencji Prawa i Sprawiedliwości. W ten sposób partia chce co weekend, na ostatniej prostej przed wyborami, narzucać nowy temat debaty.

ycipk-pyh291

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Opinie
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Trafne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pyh291

ycipk-pyh291
ycipk-pyh291