Trwa ładowanie...
d2r9zbw

Pągowski: 11 listopada poznamy zbawcę Narodu?

Już w połowie listopada ma dojść do zmiany na stanowisku premiera. Takie informacje przynoszą Robert Mazurek i Igor Zalewski, uchodzący za dobrze poinformowanych publicyści tygodnika "Sieci". Obecną premier ma zastąpić Jarosław Kaczyński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pągowski: 11 listopada poznamy zbawcę Narodu?
(WP.PL, Fot: Andrzej Pągowski)
d2r9zbw

To temat, który przewija się przez media od niemal dwóch lat. W PiS jest wielu, którzy na to czekają i namawiają Kaczyńskiego by wziął odpowiedzialność za "dobrą zmianę". Ale Prezes czekał. Teraz gdy notowania PiS-u, Rządu i Prezydenta są najwyższe w historii chyba bez ryzyka może wyjść z cienia i ogłosić wielki sukces a siebie postawić w roli zwycięzcy.

11 listopada jako Święto Niepodległości nadaje się do tego wprost idealnie. Oto przybywa zbawca narodu, ten który odzyskał prawdziwą niepodległość. Bo według propagandy PiS byliśmy krajem zniewolonym i w ruinie. Teraz po 2 latach jesteśmy wolni i kwitniemy jak nigdy… A może to jednak tylko pobożne życzenia redaktorów a Prezesowi wystarcza zarządzanie z Nowogrodzkiej? W końcu niczego to nie zmienia, a odpowiedzialność żadna.

Zobacz najnowszą galerię z pracami Andrzeja Pągowskiego

Zobacz pierwszą galerię z pracami Andrzeja Pągowskiego

Zobacz drugą galerię z pracami Andrzeja Pągowskiego

Zobacz trzecią galerię z pracami Andrzeja Pągowskiego

Zobacz czwartą galerię z pracami Andrzeja Pągowskiego

Odwiedź stronę Andrzeja Pągowskiego

d2r9zbw

Podziel się opinią

Share
d2r9zbw
d2r9zbw