Trwa ładowanie...

Pągowski: 11 listopada poznamy zbawcę Narodu?

Już w połowie listopada ma dojść do zmiany na stanowisku premiera. Takie informacje przynoszą Robert Mazurek i Igor Zalewski, uchodzący za dobrze poinformowanych publicyści tygodnika "Sieci". Obecną premier ma zastąpić Jarosław Kaczyński.

Pągowski: 11 listopada poznamy zbawcę Narodu?Źródło: WP.PL, fot: Andrzej Pągowski
d2fb60y
d2fb60y

To temat, który przewija się przez media od niemal dwóch lat. W PiS jest wielu, którzy na to czekają i namawiają Kaczyńskiego by wziął odpowiedzialność za "dobrą zmianę". Ale Prezes czekał. Teraz gdy notowania PiS-u, Rządu i Prezydenta są najwyższe w historii chyba bez ryzyka może wyjść z cienia i ogłosić wielki sukces a siebie postawić w roli zwycięzcy.

11 listopada jako Święto Niepodległości nadaje się do tego wprost idealnie. Oto przybywa zbawca narodu, ten który odzyskał prawdziwą niepodległość. Bo według propagandy PiS byliśmy krajem zniewolonym i w ruinie. Teraz po 2 latach jesteśmy wolni i kwitniemy jak nigdy… A może to jednak tylko pobożne życzenia redaktorów a Prezesowi wystarcza zarządzanie z Nowogrodzkiej? W końcu niczego to nie zmienia, a odpowiedzialność żadna.

d2fb60y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fb60y