Trwa ładowanie...
d48ubio
Nowy program Wirtualnej Polski - "Moja Strona. Bitwa redaktorów"

Nowy program Wirtualnej Polski - "Moja Strona. Bitwa redaktorów"

Już o 9:00 kolejny odcinek nowego programu publicystycznego Wirtualnej Polski z udziałem Jacka Żakowskiego i Pawła Lisickiego "Moja Strona. Bitwa Redaktorów", moderowanego przez Łukasza Mężyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d48ubio

Jacek Żakowski i Paweł Lisicki, znakomici publicyści kształtujący opinię publiczną, ścierają się w programie live, w dynamicznej i emocjonującej rozmowie.

- Każdy z nich przekonuje do przyjęcia swojego punktu widzenia. Eksperci komenują istotne sprawy, nadają wagę nadchodzącym wydarzeniom, a także badają opinię publiczną - mówi Monika Szymborska, dyrektor programowa Wideo w Wirtualnej Polsce.

d48ubio

- Wzmacniamy naszą ofertę programową video online. W najbliższych tygodniach planujemy start kolejnych programów - dodała.

Łukasz Mężyk, moderator programu "Moja strona. Bitwa redaktorów" to założyciel serwisu 300POLITYKA. Autor wywiadów z prezydentem, premier i prezesem PiS dla Polskiego Radia RDC i Radia Koszalin. W grudniu 2016 zrezygnował z programu w TVP Info, zarzucając stacji jednostronność. Do 2014 pracował w consultingu, jako 20-latek był asystentem Leszka Balcerowicza.

Kolejny odcinek "Moja Strona. Bitwa redaktorów" już w najbliższy poniedziałek punktuwalnie o godzinie 9:00.

d48ubio

Podziel się opinią

Share
d48ubio
d48ubio