Trwa ładowanie...

Czy Ryszard Petru zrobił dobry ruch? Łukasz Mężyk: za późno

Publicysta 300polityka.pl Łukasz Mężyk podkreśla, że liderowi partii przyda się - używając słów Petru - "zrobienie kroku w tył". - Skoro zalicza tak duże wpadki, powinien ławkę rezerwowych mieć szerszą, a miał wąską - dodał Mężyk.

d4kbyqf
d4kbyqf

Kamila Baranowska z "Do Rzeczy" tłumaczyła w #dzieńdobryWP, że Petru nie zrezygnowal z szefowania partii. - To zrobienie małego kroku i zobaczenie, czy to coś przyniesie dla partii - powiedziała publicystka. Zdaniem Baranowskiej, Petru jest "obciążeniem dla Nowoczesnej, ale jednocześnie najbardziej rozpoznawalną twarzą". Pod tym względem nowej szefowej klubu partii Katarzynie Lubnauer może być ciężko zastąpić Petru.

Kamila Baranowska przytoczyła wyniki sondażu WP - internauci wypowiedzieli się na temat decyzji Petru. Większość uważa, że to jest dobry ruch, ale jedna trzecia mówi, że Nowoczesna ich w ogóle nie obchodzi.

Publicyści są zgodni: 5 proc. dla Nowoczesnej w sondażu TVN24 to jest katastrofa. - Pamiętam sondaż z grudnia 2015 r., w którym Nowoczesna prześcignęła PiS - powiedziała Baranowska, pokazując, jaki wizerukowy upadek zaliczyła partia Petru, głównie z winy jej lidera.

d4kbyqf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kbyqf