Trwa ładowanie...

"Bierzyński na żywca": Przepytujemy Michała Kamińskiego. Ty też możesz zadać mu pytanie

Rusza nowy program Wirtualnej Polski "Bierzyński na żywca". Gościem Jakuba Bierzyńskiego jest dziś Michał Kamiński, strateg kampanii politycznych, poseł na Sejm RP (obecnie PSL-UED), którego życiorysem można obdzielić kilku polityków. Oglądaj nasz program na żywo na Facebooku i zadaj Kamińskiemu pytanie!

Share
"Bierzyński na żywca": Przepytujemy Michała Kamińskiego. Ty też możesz zadać mu pytanieŹródło: WP.PL, fot: WP
d19xegz

W programie "Bierzyński na żywca" goście – politycy, ludzie sztuki, aktywiści – mają komentować bieżące wydarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem konsekwencji społecznych. Prowadzący, Jakub Bierzyński, jest socjologiem, przedsiębiorcą i inwestorem, jednym z założycieli SMG/KRC Poland, analitykiem politycznym. Obecnie doradza Robertowi Biedroniowi.

Michał Kamiński to poseł na Sejm III, IV i VIII kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego V, VI i VII kadencji, w latach 2007–2009 rzecznik prasowy prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w 2015 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W swojej karierze był też m.in. rzecznikiem prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Kolejne odcinki "Bierzyński na żywca" zaplanowano w każdy wtorek. Prowadzący włączy do dyskusji również widzów i na bieżąco będzie zadawał ich pytania. Program będzie emitowany na stronie głównej WP, w serwisie WP Opinie oraz w kanałach social media Wirtualnej Polski.

d19xegz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19xegz
d19xegz