Trwa ładowanie...

Andrzej Pągowski: wiosna w PiS

Prawo i Sprawiedliwość doskonale wie, czego chcą Polacy i po raz kolejny im to daje. Przed wyborami parlamentarnymi było to 500+, przed wyborami samorządowymi pora na kolejną porcję nowości.

Andrzej Pągowski: wiosna w PiSŹródło: WP.PL, fot: Andrzej Pągowski
d4aidzc
d4aidzc

Zmiany w PIT, CIT, MAMA+, pieniądze dla emerytów i bony dla młodzieży. PiS przygotowało społeczną bombę przed wyborami samorządowymi. Idzie ścieżką, która zaprowadziła go do władzy.

Jarosław Kaczyński jak dobry gospodarz wie, że aby na jesieni zebrać plony, teraz na wiosnę musi dobrze posiać. I właśnie to robi. PiS rusza w Polskę, by zaorać jak najwięcej i sypie pieniędzmi na lewo i prawo. Chce kupić jak najwięcej grup Polaków wierząc, że jak dostaną kasę, to nikt mu władzy nie odbierze. Ale te pieniądze nie są PiS-u tylko nasze i musimy najpierw je wypracować, by do nas wróciły. A z tym może być problem, bo sumy są gigantyczne, obiecanki spore, a to pewnie jeszcze nie koniec.

Może trzeba będzie dać kasę górnikom, by nie wydobywali nieekonomicznego węgla. Policjantom premię za każdego zatrzymanego po pijaku. Lekarzom za każdą odmowę w ramach klauzuli sumienia, itd.

Czy Polacy sprzedadzą wolność za srebrniki, zobaczymy na jesieni. Opozycja ma problem, bo jak zwykle spóźnia się z siewem i chyba nie wie, co posiać, a sezon się kończy…

d4aidzc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aidzc