Trwa ładowanie...
Marcin Makowski
20-01-2019 13:45

Wywiad WP z prezydentem Andrzejem Dudą. Czekamy na wasze pytania

21 stycznia Wirtualna Polska będzie gościć w Pałacu Prezydenckim. Będzie to okazja do głębokiej rozmowy z Andrzejem Dudą, podczas której zastanowimy się nad źródłami zamachu na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i wnioskami, które płyną z tej tragedii. Zapytamy m.in., jak unikać nienawiści w polityce i mediach.

Wywiad WP z prezydentem Andrzejem Dudą. Czekamy na wasze pytaniaŹródło: WP.PL
d3qizn4

Rozmowa z prezydentem Andrzejem Dudą odbędzie się w momencie ważnym dla krajowej gospodarki i stosunków międzynarodowych - na godziny przed wylotem polskiej delegacji na szczyt gospodarczy w Davos. Z jakimi priorytetami udaje się tam Andrzej Duda, z kim się spotka i o co będzie walczył?

Oczywiście nie zabraknie tematów związanych z gorącym okresem wyborczym, pytań o przyszłość Unii Europejskiej, pensję Pierwszej Damy, politykę zagraniczną, szczyt bliskowschodni w Warszawie i losy Fortu Trump.

Czekamy również na pytania od Was - czytelników Wirtualnej Polski - które możecie zadawać za pośrednictwem serwisu dziejesie.wp.pl. Pięć najciekawszych przekażę w Waszym imieniu głowie państwa.

Do zobaczenia na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Marcin Makowski, WP Opinie

d3qizn4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qizn4