Trwa ładowanie...
Wakacje czas zacząć. Najlepsze zdjęcia tygodnia
Źródło: PAP
  29-06-2018 12:57

  Wakacje czas zacząć. Najlepsze zdjęcia tygodnia

  Zdjęcie w nagłówku nie wymaga komentarza - Robert Lewandowski dał oficjalny sygnał do rozpoczęcia letniego, wakacyjnego wypoczynku. Szkoda tylko, że kilka meczów za wcześnie. Co jeszcze zwróciło uwagę naszych fotoedytorów? Oto najciekawsze fotografie mijającego tygodnia.

  Wielka radość w katowickiej strefie kibica, gdzie fani naszej reprezentacji świętowali zaskakujący triumf nad drużyną Japonii. Po pięknej bramce Jana Bednarka oraz zdumiewającej końcówce spotkania, Polacy ostatecznie rozstali się z mundialem z 3 punktami. Ale nawet to zwycięstwo nie osłodziło kibicom i dziennikarzom blamażu w poprzednich meczach.

  Źródło: PAP

  Transparent, który podczas meczu Argentyny z Nigerią odebrał z rąk kibiców Diego Maradona, może trochę dziwić, ale...

  Źródło: PAP/EPA

  ...tylko pod warunkiem, że nie znamy innego zdjęcia z tego samego meczu. To właśnie na nim boski Diego przypomina istotę czczoną, bóstwo, któremu wierni składają hołd. Wielka szkoda, że chwilę potem piłkarska legenda swoim wulgarnym zachowaniem przyćmiła piękno sportowego widowiska, a następnie została odwieziona do szpitala.

  Źródło: PAP/EPA

  Opuszczamy na chwilę rosyjskie areny, przenosząc się do Damaszku, gdzie po ośmiu latach przerwy wznowiono popularną wystawę kwiatów. W uroczystościach otwarcia Derwisze zaprezentowali pokaz klasycznego, wirującego tańca.

  Źródło: PAP/EPA

  Tymczasem w Waszyngtonie powiało Trumpem. Poniższe zdjęcie pokazuje moment odlotu helikoptera z prezydentem USA z nieco innej perspektywy - obiektyw został skierowany na zgromadzonych gapiów, którzy musieli stawić czoła nieco silniejszym niż zwykle podmuchom wiatru. Wywołanego rzeczonym startem Marine One.

  Źródło: PAP/EPA

  I na zakończenie jeszcze raz, również z nieco innej perspektywy. Życzymy udanych i leniwie spędzonych wakacji!

  Źródło: Getty Images

  Komentarze

  Trwa ładowanie
  .
  .
  .

  Podziel się opinią