Trwa ładowanie...

Roman Giertych: prawdziwa hekatomba

W pierwszym półroczu 2017 według danych GUS śmiertelność wzrosła o ponad 7 proc. w stosunku rocznym. W obecnym roku w ciągu sześciu miesięcy zmarło o 14 tys. więcej ludzi niż rok temu. Powtórzę dla naszej kochanej opozycji. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy zmarło o 14 tys. więcej ludzi niż rok temu. Czyli miesięcznie umiera o ponad 2 tys. ludzi więcej niż rok temu. Czyli dziennie umiera ponad 75 osób więcej niż rok temu. To najgorszy wynik w historii III RP. Cały zysk demograficzny z 500+ został zaprzepaszczony, gdyż więcej ludzi umarło niż się urodziło.

Roman Giertych: prawdziwa hekatombaŹródło: East News, fot: JAN GRACZYNSKI
d1v925j
d1v925j

Co jest tego przyczyną?

Od 1 stycznia 2017 NFZ znacząco obniżył nakłady na kardiologię. Na serce w Polsce (mocno zanieczyszczonej jeżeli chodzi o powietrze) umiera ponad połowa osób. Zamiast na kardiologię NFZ przeznaczył pieniądze na leki eksperymentalne, które są bardzo drogie, ale dla firm je produkujących pracował kiedyś b. zastępca min. Radziwiłła. Nadto NFZ od początku rządów PiS likwiduje szpitale prowadzone przez przedsiębiorców prywatnych na rzecz jednostek budżetowych, które zawsze są bardziej nieefektywne. Sieć szpitali, która została wprowadzona w dniu wczorajszym jeszcze ten problem pogłębi.

Zobacz też: Tak pracują polscy lekarze. Podają sobie kroplówki, żeby wytrzymać dyżur

Opozycjo! Powtórzę jeszcze raz: w pierwszych 6 miesiącach 2017 roku zmarło o 14 tys. osób więcej niż rok temu, miesięcznie ponad 2 tys, dziennie ponad 75. Co godzinę o trzech ludzi więcej umiera niż rok temu! Dlaczego o tym nie bębnicie dzień i noc! Trzeba powstrzymać szaleństwo nawrotu socjalizmu w wydaniu PiS i Radziwiłła, gdyż cena jaką płacą ludzie za te bolszewickie pomysły jest ogromna!

d1v925j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v925j