ycipk-gvsysv

"Gabinet cieni". Hofman vs Rozenek - wszystkie chwyty dozwolone, gdy prawica spotka się z lewicą

W lewym narożniku były spin doktor PiS. W prawym kandydat SLD na prezydenta Warszawy. Ot, takie małe odwrócenie pozycji. Zobacz czy Adamowi Hofmanowi uda się przyprzeć do muru Andrzeja Rozenka. Zapraszamy do "Gabinetu cieni", autorskiego programu Hofmana. Tylko w Wirtualnej Polsce. Godzina 20.00.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Hofman i jego gość - Andrzej Rozenek
Adam Hofman i jego gość - Andrzej Rozenek (WP.PL, Fot: .)
ycipk-gvsysv

W swoim autorskim programie "Gabinet cieni" Adam Hofman bez taryfy ulgowej przepytuje polityków lewicy i prawicy. Nie istnieją dla niego tematy tabu.

Tym razem pod lupę wziął Andrzeja Rozenka. Poparcie dla kandydata SLD na prezydenta Warszawy oscyluje w sondażach w okolicy 5 proc. Dlatego prawdopodobnie nie odegra znaczącej roli w pierwszej turze wyborów. Jednak głosy jego elektoratu mogą przesądzić o tym, kto ostatecznie będzie rządził Warszawą – Rafał Trzaskowski czy Patryk Jaki, liderzy przedwyborczych sondaży.

Zobacz też: Magdalena Ogórek zrobiła sporo zamieszania w SLD

ycipk-gvsysv

W programie dowiemy się m.in.: co Rozenek sądzi o obrazoburcy i prowokatorze, dziennikarzu i polityku, czyli Jerzym Urbanie; co znaczy dla niego brak poparcia ze strony Leszka Millera; dlaczego Aleksander Kwaśniewski powinien ściągnąć ten odcinek programu do prywatnego archiwum.

Przede wszystkim Andrzej Rozenek opowie jednak o swoim programie dla Warszawy. I Trzaskowski, i Jaki powinni natychmiast "podprowadzić" mu przynajmniej kilka punktów.
"Gabinet cieni". Tylko w Wirtualnej Polsce. Start, godz. 20.

Polub WP Opinie
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Trafne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-gvsysv

ycipk-gvsysv
ycipk-gvsysv