WP

Gabinet Cieni. Hofman kupił Kukizowi bilet na Pendolino. W powietrzu rozszedł się zapach prawdy

Adama Hofmana, były spindoktor PiS, w swoim autorskim programie „Gabinet Cieni” nie przepuści żadnemu politykowi. Tym razem spotkał się oko w oko z Pawłem Kukizem. Skromnie ustalili, że „łączy ich uroda”, ale potem taryfy ulgowej nie było. Trzęsienie ziemi dziś o godz 20.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kukiz był pierwszym śpiewającym gościem w "Gabinecie Cieni"
Paweł Kukiz był pierwszym śpiewającym gościem w "Gabinecie Cieni" (WP.PL, Fot: .)
WP

Jeśli Paweł Kukiz liczył na taryfę ulgową, musiał być zaskoczony. Czekała go przejażdżka niczym w Pendolino, z którego co rusz wydobywają się nieciekawe (tym razem politycznie) zapaszki. Przy pytaniach o rozpadający się klub Kukiz ’15 musiał wziąć głębszy oddech.

Zobacz jak Adam Hofman "przesłuchuje" lidera Kukiz '15

WP

Nie było to jedyne kolejowe porównanie – do pociągu Kukiz wskoczył ponownie, przy pytaniach o referendum konstytucyjne Andrzeja Dudy.
- Dlaczego nie wskoczyłeś do Duda-Ekspresu? – docisnął Hofman
- Staraliśmy się przekonać prezydenta do ważnych pytań. Te pytania o 500+ zapisanego w konstytucji to albo kpina z referendum, albo z suwerena – stwierdził Kukiz, który nie ukrywał, że nie jest mu chwilowo po drodze z Andrzejem Dudą.

Dostało się również Zbigniewowi Ziobro i Donaldowi Tuskowi. Z programu na pewno nie będzie zadowolony wicepremier Jarosław Gowin. Dotychczasowymi gośćmi Adama Hofmana byli już Antoni Macierewicz, Michał Kamiński i Patryk Jaki. Ale nikt tak jak Kukiz nie zagrał na ukulele w „Gabinecie Cieni”.

Polub WP Opinie
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Trafne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.
WP