Trwa ładowanie...
d35n2e8

Autobus 666. To się nie powinno wydarzyć w katolickim kraju

Fronda ma rację! Narażanie nieuświadomionych turystów na działanie wszystkich wcieleń Belzebuba, ale też tych Polaków lekceważących demoniczne zagrożenie związane z szatańską liczbą 666, jest wyrazem skrajnego braku odpowiedzialności za zbawienie rodaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Autobus linii 666. Według Frondy to niebyt dobrze ukryta promocja satanizmu
Autobus linii 666. Według Frondy to niebyt dobrze ukryta promocja satanizmu (Facebook.com)
d35n2e8

Nie ma czynu bardziej niepatriotycznego w 100-lecie odzyskania niepodległości (!), a niepoważne heheszki nie uchronią niewinnych turystów przed mackami piekielnych zastępów.

Czas, aby zrzucić okowy poprawności politycznej, gorsety agresywnego laicyzmu i powstać przeciwko promocji zła, która sprytnie przedostała się do komunikacji podmiejskiej. Tym samym zasięg rażenia pozornie niewinnych treści staje się szeroki, a turyści dotknięci odmą piekielnej symboliki zasługują na pomoc. Więcej, to im się po prostu należy!

A ponieważ zagrożenie jest niezwykle poważne, trzeba pójść za ciosem zainicjowanym – Bogu niech będą dzięki! – przez Frondę i zmienić nazwę Półwyspu Helskiego. Bo przecież należy z całą konsekwencją dać odpór satanistycznej falandze, w zarodku i pozornie niewinnych nazwach ukryte może być szatańskie żądło, które w najmniej spodziewanym momencie zadać może cios choćby najbardziej niezłomnym. Stąd też odpowiednie komisje sejmowe i nasz parlament przy aktywnym udziale najwyższych władz państwowych powinny poważnie – mimo głosów malkontentów i lewackiej reakcji – zastanowić się nad zmianą nazwy półwyspu, bo nie godzi się, aby w katolickim kraju, ojczyźnie Jana Pawła II, ów charakterystyczny przyczółek w jakikolwiek sposób kojarzył się z piekłem.

d35n2e8

Od Giewontu aż po Bałtyk Polska winna być kojarzona jedynie z niebem i tym, co stanowi o sile naszego niezłomnego narodu. Półwysep można by ochrzcić – w przenośni lub dosłownie – nazwą bardziej godną: Półwysep Dobrej Zmiany albo Półwysep Żołnierzy Wyklętych. W razie braku pomysłu pozostańmy przy rozwiązaniach sprawdzonych: Półwysep Jana Pawła II. Precedensy już przecież są, bo przecież w 2017 roku fińskie linie lotnicze Finnair zmieniły nazwę lotu AY666 z Kopenhagi (CPH) do Helsinek (HEL !!!!!!!!!!) na AY954.

Z kolei po zmianie numeracji linii turystycznej z 666 – np. na 966 (domniemana data chrztu Polski) - należałoby zadbać o profilaktykę i umożliwić diecezjalnemu egzorcyście lub innym duszpasterzom udzielania porad duszpasterskich na całej trasie przejazdu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów przez pasażerów. Niech to będzie gest ekspiacyjny władz spółki przewozowej – miejmy nadzieję – za niecelowe zaniedbania, a nie zaplanowany z bezbożną premedytacją zamach na wiarę i zbawienie ludu Bożego!

Ponadto należy zakazać jakiejkolwiek promocji 666 – począwszy od numerów telefonicznych poprzez ceny produktów spożywczych i numery boczne środków komunikacji publicznej oraz inne nośniki wystawiające ludzi na zagrożenie opętania przez Szatana i jego zgraję. Niech umilknie tupot i wszelaki szmer szatańskich kopyt i ujadania w naszej chrześcijańskiej ojczyźnie.

Biorąc pod uwagę fakt, że liczba 666 pochodząca z Objawienia św. Jana (Apokalipsa) to efekt odczytania zapisu greckich liter oryginalnego tekstu (Grecy nie używali liczb – te symbolizowały litery) pochodzącego z kodeksu synajskiego, watykańskiego i aleksandryjskiego, należy wziąć pod uwagę jeszcze kodeks Efrema (tzw. palimpset Efrema), w którym znajduje się inny zapis niż 666, a mianowicie 616. Na wszelki wypadek, aby uniknąć jałowych wątpliwości, należy uznać potencjalne niebezpieczeństwo tej liczby, aby uchronić turystów i pozostałych obywateli od niebezpieczeństw wszelakich.

d35n2e8

W czynie patriotycznym zmieniajmy nasz kraj. I niech szatańskie układy i złogi zostaną wygaszone, bo Szatan jest przebiegły, doświadczony, ba, stary i nie obowiązują go żadne przepisy emerytalne. Jego kadencja nie zna, póki co, granic! Kto wie, może uda się ją skrócić i ukrócić. Precz z 666. I z 616 też precz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d35n2e8

Podziel się opinią

Share

d35n2e8

d35n2e8