Trwa ładowanie...
d271cjf

Adam Hofman bierze pod lupę Patryka Jakiego: „Czy masz już plan B po przegranych wyborach?”

Czy Hanna Gronkiewicz-Waltz powinna dostać zarzuty, czy poseł Stanisław Pięta powinien wylecieć z PiS i wreszcie jak pokonać Rafała Trzaskowskiego – o to wszystko Adam Hofman pyta Patryka Jakiego. Trzeci odcinek autorskiego programu Hofmana „Gabinet Cieni” już o godz. 20.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W programie Hofmana "Gabinet Cieni" nie ma pytań bez odpowiedz
W programie Hofmana "Gabinet Cieni" nie ma pytań bez odpowiedz (WP.PL, Fot: .)
d271cjf

Gospodarz programu, były rzecznik klubu i partii Prawo i Sprawiedliwość, jak mało kto zna tajniki polskiej polityki. Swego czasu to on był blisko "ucha prezesa", teraz przepytuje Patryka Jakiego, wielką nadzieję koalicji rządzącej na odbicie Warszawy z rąk Platformy Obywatelskiej.

Zadaje Jakiemu pytania, przed którymi większość polityków zależnych od Jarosława Kaczyńskiego, albo uciekłaby w jakieś dygresje, albo zbyła je milczeniem. Tak zrobiłaby większość, ale nie Patryk Jaki.

To, co mówi o kłopotach posła Stanisława Pięty czy zachowaniu posłów Prawa i Sprawiedliwości podczas protestu rodzin osób niepełnosprawnych, na pewno sprawi, że Jaki może spotkać się z ostrą krytyką ze strony klubowych kolegów.
Przy okazji rozmówcy zahaczają o piłkę nożną. I tu pada pytanie o liczbę tytułów mistrza Polski zdobytych przez Legię - zobacz, czy Jaki odrobił lekcję.

To kolejny - po dreszczowcu z udziałem Antoniego Macierewicza i ostrym spektaklu z Michałem Kamińskim - pasjonujący odcinek „Gabinetu Cieni”.

d271cjf

Podziel się opinią

Share
d271cjf
d271cjf