Trwa ładowanie...

Łukasz Lipiński w #dzieńdobryWP o powrocie Misiewicza: Macierewicz nie da tak łatwo przesuwać swoich ludzi

Bartłomiej Misiewicz został "odnaleziony" - został pełnomocnikiem zarządu ds. komunikacji w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Publicyści w programie Wirtualnej Polski nie kryli zdziwienia "nieposłuszeństwem i dziwnym uporem" Antoniego Macierewicza ws. byłego rzecznika MON.

Share
d20pupl

Wbrew temu, co mówiła wcześniej premier Szydło czy rzecznik rządu, że "kariera Misiewicza jest skończona", słynny pupilek Macierewicza powrócił i to wielkim stylu. - Macierewicz nie da tak łatwo przesuwać swoich ludzi, jego pozycja jest autonomiczna. Jestem ciekaw, jak to się skończy. Kaczyński bardzo źle znosi nieposłuszeństwo i ma bardzo dobrą pamięć. Jeśli w czerwcu dojdzie do rekonstrukcji rządu, mogą zostać podjęte odpowiednie decyzje ws. Macierewicza - powiedział Łukasz Lipiński z "Polityka Insight".

Dla Marcina Makowskiego to "dwuznaczna, dziwna sytuacja, a upór Macierewicza jest zadziwiający, bo Misiewicz nie jest osobą, bez której państwo nie mogłoby funkcjonować". Publicysta "Do Rzeczy" i WP podkreślił jednocześnie, że "sam Misiewicz prawa nie złamał, jest raczej tragiczną postacią tej gry".

d20pupl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20pupl
d20pupl