Trwa ładowanie...
d40ol3s

Andrzej Duda wie, co robi. Ten sondaż mówi wszystko

Okazuje się, że działania Andrzeja Dudy odbierane są wyjątkowo pozytywnie. Opinia o jego prezydenturze jest bowiem coraz lepsza - tak wynika z sondażu przeprowadzonego dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda ma powody do zadowolenia
Andrzej Duda ma powody do zadowolenia (East News)
d40ol3s

Lawina nieprzychylnych komentarzy nie zachwiała jego pozycji wśród ankietowanych. Po sierpniowych wetach coraz więcej osób ocenia pozytywnie prezydenta. Notowania Andrzeja Dudy wzrosły aż o 10 proc. od końca maja tego roku.

Obecnie aż 49 proc. badanych dobrze oceniło go w roli prezydenta. 30 proc. zaznaczyło odpowiedź "negatywnie". 21 proc. nie ma zdania na ten temat.

OPB
Podziel się
d40ol3s

Zobacz: Prezydent przedstawił projekty ustaw o KRS i Sądzie Najwyższym

Przeważająca większość zadowolonych z prezydentury Dudy to sympatycy obozu władzy (92 proc.) Wśród nich jest też najmniejszy odsetek niezadowolonych - tylko 1 proc.

Wśród zwolenników Kukiz'15 nie ma już aż tak dużej różnicy w opiniach. 36 proc. ocenia Dudę w roli prezydenta pozytywnie, 51 proc. negatywnie.

d40ol3s

Zdecydowanie gorzej to wygląda wśród sympatyków PO i Nowoczesnej - odpowiednio 65 proc. i 74 proc. ankietowanych ocenia Dudę negatywnie. Jedynie 20 proc. w przypadku zwolenników PO i 21 proc. wśród zwolenników Nowoczesnej zaznaczyło odpowiedź "pozytywnie".

Zobacz także:

Podziel się opinią

Share

d40ol3s

d40ol3s
d40ol3s