ycipk-jagpyn

Andrzej Duda wie, co robi. Ten sondaż mówi wszystko

Okazuje się, że działania Andrzeja Dudy odbierane są wyjątkowo pozytywnie. Opinia o jego prezydenturze jest bowiem coraz lepsza - tak wynika z sondażu przeprowadzonego dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda ma powody do zadowolenia
Andrzej Duda ma powody do zadowolenia (East News)
ycipk-jagpyn

Lawina nieprzychylnych komentarzy nie zachwiała jego pozycji wśród ankietowanych. Po sierpniowych wetach coraz więcej osób ocenia pozytywnie prezydenta. Notowania Andrzeja Dudy wzrosły aż o 10 proc. od końca maja tego roku.

Obecnie aż 49 proc. badanych dobrze oceniło go w roli prezydenta. 30 proc. zaznaczyło odpowiedź "negatywnie". 21 proc. nie ma zdania na ten temat.

OPB
Podziel się
ycipk-jagpyn

Zobacz: Prezydent przedstawił projekty ustaw o KRS i Sądzie Najwyższym

Przeważająca większość zadowolonych z prezydentury Dudy to sympatycy obozu władzy (92 proc.) Wśród nich jest też najmniejszy odsetek niezadowolonych - tylko 1 proc.

Wśród zwolenników Kukiz'15 nie ma już aż tak dużej różnicy w opiniach. 36 proc. ocenia Dudę w roli prezydenta pozytywnie, 51 proc. negatywnie.

ycipk-jagpyn

Zdecydowanie gorzej to wygląda wśród sympatyków PO i Nowoczesnej - odpowiednio 65 proc. i 74 proc. ankietowanych ocenia Dudę negatywnie. Jedynie 20 proc. w przypadku zwolenników PO i 21 proc. wśród zwolenników Nowoczesnej zaznaczyło odpowiedź "pozytywnie".

Zobacz także:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Trafne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-jagpyn

ycipk-jagpyn
ycipk-jagpyn